з 9:00 ~ до 21:00
 
 
 
 
  без перерви і вихідних
    
(044) 332-1-332
(063) 505-54-96
м. Київ,
Чоколівський бульвар, 13
(1 пов., фасадний вхід)

Перукарські послуги для жінок

Завдяки різниці сучасних перукарських послуг, можливо створювати на волоссі цілі витвори мистецтва і виконувати будь-яке побажання клієнта. Хочете перетворитися із брюнетки в блондинку чи навпаки - без проблем! Хочете мати романтичні кучері - будь ласка! Мрієте про гладке пряме волосся - нема питань! Сьогодні індустрія краси розвивається семимильними кроками і те, що років десять тому здавалося недосяжним, сьогодні є в переліку послуг нашої перукарні "Все в ажурі".

В питанні зміни імуджу краще всього довіритися професійному майстру, котрий індивідуально підійде до підбору обрау, дасть рекомендації по догляду за волоссям і розповість про світові тенденції. Дружній тандем професіонала і клієнта - це справжня творча група. Тому, якщо ви шукаєте перукарню в районі Севастопольської площі - будемо раді бачити вас у себе в гостях!

В вопросе смены имиджа лучшего всего довериться профессиональному мастеру, который индивидуально подойдет к подбору образа, даст рекомендации по уходу за волосами и расскажет о мировых тенденциях. Дружеский тандем профессионала и клиента – это настоящая творческая группа. Поэтому если вы ищете парикмахерскую в районе Севастопольской площади – будем рады видеть вас у себя в гостях!

В основі результату - детальна консультація

Обслуговування у майстрів нашої перукарні завжди починається з консультації. В ході бесіди майстер з'ясовує побажання клієнта, даж оцінку стану волосся і пояснює, як краще вчинити. На жаль, інколи клієнт просить таку стрижку чи фарбування, які не будуть виглядати на волоссі належним чином, тоді стиліст рекомендує, що краще зробити, а від чого відмовитися. Саме такий підхід надає можливість перукареві втілювати ідеї в життя, а клієнту - виходити з перукарні щасливим.

У майстрів перукарні "Все в ажурі" за спиноє багаторічна практика. Тому наші майстри з практично 100%-ю впевненістю можуть сказати, як буде виглядати та чи інша зачіска в даному випадку. Професійний стиліст - це ще й тонкий психолог, котрий зуміє дати грамотну пораду клієнту.

Які послуги по догляду за волоссям надають в нашій перукарні

Ми виконуємо абсолютно всі види перукарських послуг:

  • жіночі, чоловічі, дитячи стрижки;
  • стрижка чубчика;
  • укладка волосся будь-якої складності;
  • плетіння кіс;
  • ламінування, реставрація волосся, салонний догляд;
  • будь-які види фарбування - тонування, дрондування, омбре, колорування, мелірування, 3d-фарбування;
  • завивка;
  • лікування волосся.

Для наших майстрів не існує нездійсненних завдань – все буде зроблено на найвищому рівні!

І на десерт

В перукарні "Все в ажурі" панує приємна атмосфера – час очікування прикрасить чашка кави/чаю, приємна музика і телевізор, а також Wi-Fi.

Чекаємо на вас щодня з 9:00 до 21:00 за адресою: Київ, Чоколівський бульвар, 13, фасадний вхід, 1 поверх!

Телефони для запису: (044) 332 1 332, (063) 505-54-96.