з 9:00 ~ до 21:00
 
 
 
 
  без перерви і вихідних
    
(044) 332-1-332
(063) 505-54-96
м. Київ,
Чоколівський бульвар, 13
(1 пов., фасадний вхід)

Часто, обираючи подарунок своїм близьким на день народження чи іншу визначну дату, ми не можемо визначитися, що ж все-таки подарувати?! Ми пропонуємо Вам подарувати стильний і розкішний подарунок, краще, що може бути - ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ!

Готуючись до свят з перукарнею "Все в ажурі", ви можете не тільки заощадити час та гроші, але і презентувати оригінальний подарунок - подарунковий сертифікат в нашу перукарню, котрий, без сумніву, припаде до душі кожному.

Презентуючи подарунковий сертифікат в перукарню, ви даруєте людині безцінну можливість зануритися в незабутні відчуття радості, і щастя від отриманих послуг. До того ж подарункові сертифікати - це ще й універсанльний подарунок, котрий не може залишити байдужим нікого, ні чоловіка ні жинку будь-якого віку. З нашою допомогою ви можете індивідуально підібрати саме ті послуги, котрі сподобаються і будуть корисними конкретній людині.

Правила користування сертифікатом:

  • Подарунковий сертифікат дійстний протягом 3-х місяців з моменту продажу.
  • Бронювання часу для проходження процедур по подарунковому сертифікату відбувається за попереднім записом.
  • Якщо з будь-яких причин ви не можете відвідати салон в призначений час, просимо сповістити про це адміністратора салону.
  • Подарунковий сертифікат не підля гає поверненню і обміну на грошові кошти.
  • Послуги салону надаються при пред'явленні сертифіката.
  • При активації сертіфіката знижки на процедури не поширюються.

Якщо у вас викликає складність вибір конкретної послугми, у нас існує можливість підготувати соертифікат з вказанням загальної суми - на неї підбирають процедури довільно.

КУПУЙТЕ ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ В ПЕРУКАРНІ "ВСЕ В АЖУРІ"!